fbpx

Kasy i drukarki fiskalne

W ofercie można znaleźć różnorodne urządzenia fiskalne.

Począwszy od najmniejszych mobilnych kas, które doskonale nadają się dla lekarzy, prawników czy do handlu obwoźnego. Są one nowoczesne i uniwersalne, przyciągające nie tylko swoją poręcznością, ale również nowoczesnym wyglądem i atrakcyjną ceną.

Rekomendując kolejne małe lub średnie urządzenia ulubione przez restauratorów czy drobnych sprzedawców, one również cieszą się dużym powodzeniem.

Następnie specjalistyczne kasy sprawdzające się w bezobsługowych stacjach paliw, taksówkach. Oferujemy również niezawodne drukarki fiskalne przeznaczone do zastosowań mobilnych, a także do pracy w punktach handlowych czy aptekach.

Kończąc na dużych kasach systemowych przeznaczonych do wymagających placówek handlowych i wielko powierzchniowych marketów, gdzie istnieje możliwość obsługi nawet w 8 walutach, wygodniej i szybkiej współpracy z wagami i skanerami. To tylko niektóre zalety ogromnego wachlarza jakie posiadają rekomendowane przez Nas urządzenia fiskalne.

 

Terminale

Aby zwiększyć konkurencyjność Państwa firmy proponujemy wynajem terminala płatniczego w wersji stacjonarnej lub mobilnej. Dzięki terminalowi pozyskasz nowych klientów i utrzymasz obecnych. Terminal PayTel umożliwia płatność kartą za zakupy lub telefonem z aplikacją BLIK. Nowoczesne płatności w placówce to wzrost zysku w Państwa firmie.

Według danych organizacji płatniczych wprowadzenie terminala może zwiększyć obrót nawet o 20%!

Klientom posiadającym wybrane kasy fiskalne umożliwiamy podłączenie urządzenia do akceptacji kart (terminal lub PIN Pad programowalny) do kasy fiskalnej. Za pomocą terminala możecie Państwo przyjmować płatności kartami VISA i MASTERCARD.

Dla posiadaczy drukarek fiskalnych oferujemy podłączenie terminali stacjonarnych komunikujących się z wybranymi programami sprzedażowymi. Komunikacja odbywa się poprzez złącze RS232 komputera na którym zainstalowano program sprzedażowy np. Small Business firmy Symplex.

Zaawansowana technologia, wytrzymała konstrukcja i prosta obsługa sprawiają, że Nasze terminale są idealnym rozwiązaniem dla takich branż, jak restauracje, hotelarstwo, usługi kurierskie, transport oraz każda działalność wymagająca bezpiecznego akceptowania płatności w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Urządzenie spełnia także wszystkie standardy i wymogi bezpieczeństwa dla transakcji elektronicznych.

 

Small Business

Program Small Business przeznaczony jest do kompleksowej obsługi małych i średnich firm ze szczególnym uwzględnieniem firm handlowych posiadających urządzenia fiskalne. Mimo swej wszechstronności program jest łatwy w obsłudze, posiada przyjazną platformę komunikacji z użytkownikiem, a co najważniejsze doskonale sprawdza się w codziennej praktyce. Program wyposażony jest w szerokie możliwości raportowania, a wśród jego szczególnych cech należy wymienić dużą elastyczność pozwalającą na dostosowanie programu do indywidualnych potrzeb użytkownika.

 

Materiały eksploatacyjne i akcesoria

Terminale POS

W szerokiej ofercie Naszej firmy znaleźć można terminale POS, które przez dotykowy ekran znacznie przyspieszają i usprawniają obsługę klientów. Dostarczamy wszystkie dobra komplementarne, które służą do stworzenia bezawaryjnego stanowiska sprzedaży.

Kody kreskowe

Proponujemy różne rozwiązania związane z kodami kreskowymi. Liczne sprawdzarki cen, czytniki kodów kreskowych czy kolektory danych używanych często w super i hiper marketach. Czytniki kodów mają szeroką gamę wariantów; od ręcznych, prezentacyjnych czy przemysłowych oraz bezprzewodowych czy przeznaczonych do zabudowy. Sprawdzarki cen doskonale odnajdują się w intensywnej eksploatacji nawet przez wiele lat.

Wagi elektroniczne

Dzielące się na niekalkulacyjne, metkujące, kalkulacyjne, etykietujące, pomostowe oraz do zabudowy dają wachlarz możliwości do zastosowania w przemyśle odzieżowym, garmażeryjnych, piekarniczym czy cukierniczym, dodatkowo niezbędne są w sklepach spożywczych, aptekach, magazynach oraz gabinetach lekarskich.

Szuflady

Niezastąpione w bezpiecznym przechowywaniu gotówki oferujemy wysoce funkcjonalne i bezawaryjne szuflady.

Drukarki paragonowe

Drukarki są idealnym rozwiązaniem do wykonywania wszelkiego rodzaju wydruków, potwierdzeń czy tekstów informacyjnych, przeznaczone głównie dla kantorów, stanowisk kasowych, restauracji, laboratoriów, aptek, gastronomii czy firn usługowych mogą znaleźć zastosowanie w różnych dziedzinach np. wydarzeniach kulturalnych.

Materiały eksploatacyjne

  • Rolki papieru do kas i drukarek
  • Etykiety termiczne do wag
  • Etykiety termotransferowe do drukarek
  • Taśmy termotransferowe
  • Maskownice wyjścia papieru
  • Nakładki i etui na kasy