fbpx

Comarch ERP Optima

Comarch ERP Optima to najczęściej wybierany program do obsługi małych i średnich firm z każdej branży. Jego główną cechą jest możliwość dostosowywanie się do indywidualnych potrzeb klienta. Uzyskane to zostało dzięki budowie modułowej, tzn. że ze wzrostem naszych potrzeb program można rozbudować o niezbędną ilość narzędzi. Podczas rozwoju firmy nie musisz zmieniać swojego oprogramowania na takie które ma więcej funkcji. W systemie ERP Optima wystarczy dokupić interesujące Cię narzędzia i dodać je do swojej firmy. System jest zawsze zgodny z obowiązującymi przepisami co daje bezpieczeństwo zarządzania firmą.

Comarch ERP Optima dostępny jest w wersji stacjonarnej oraz w wersji webowej, do której Klienci logują się za pośrednictwem Internetu.

Zakup programu Comarch ERP Optima to gwarancja i bezpieczeństwo. Dołącz do ponad 60 000 klinetów!

 

Rozwiązania dla biur rachunkowych

Rozwiązania dla biur rachunkowych - Comarch ERP Optima Biuro Rachunkowe został stworzony z myślą o zdecydowanym uproszczeniu pracy biur rachunkowych i doradców podatkowych, którzy potrzebują wykonać pewne operacje w sposób seryjny.

Moduł ten stanowi panel wspierający codzienną pracę księgowego w odniesieniu do wielu lub wszystkich obsługiwanych klientów. Biuro rachunkowe jest modułem w pełni zintegrowanym z programem Comarch ERP Optima, dzięki czemu dane wprowadzane do programu są na bieżąco synchronizowane, a księgowy może rozpocząć pracę dla różnych klientów bez konieczności dodatkowego logowania.

 

Usługi bezpieczeństwa danych

Niejednokrotnie dane firmy mają większą wartość niż sprzęt dlatego wykonywanie backupu to jedyna możliwość zabezpieczenia się przed utratą danych. Oferujemy najnowocześniejsze metody kopii zapasowych – kopie w online lub na dyskach zewnętrznych.

Wypróbuj kopie online:


Comarch IBARD to wydzielona specjalnie dla Twojej firmy przestrzeń dyskowa w chmurze. Oferuje opcję automatycznego wykonywania kopii zapasowej plików i baz danych jednocześnie zapewniając dostęp do danych ze wszystkich urządzeń.

Kopia na nośnikach zewnętrznych:
Dyski sieciowe NAS podłączone do sieci lokalnej dają możliwość dodatkowego zabezpieczenia danych na wypadek fizycznego uszkodzenia sprzętu lub ataku programów szyfrujących. Odpowiednie oprogramowanie zapewni skuteczne archiwizowanie ważnych dla nas danych według określonego w harmonogramu.

 

Aplikacje mobilne

Comarch Mobile Zarządzanie to aplikacja internetowa dedykowana przede wszystkim dla menadżerów, dyrektorów oraz regionalnych kierowników sprzedaży. Może być również używana przez osoby zarządzające flotą samochodów w firmie. Aplikacja została opracowana w oparciu o koncepcję Responsive Web Design, dzięki czemu strony aplikacji automatycznie dostosowują się do rozmiaru ekranu, są przejrzyste i wygodne w użytkowaniu na każdym urządzeniu.

Comarch Mobile Zarządzanie daje dostęp do:

 • Map – monitorowanie bieżących pozycji pracowników oraz przeglądanie zarejestrowanych przez nich tras,
 • Znaczników - definiowanie indywidualnych statusów pracy wymaganych do raportowania pracy pracowników,
 • Komunikatora – możliwość przekazania w szybki sposób polecenia, czy pilnej wiadomości pracownikom,
 • Ustawień użytkownika – edycja profilu, zmiana hasła oraz ustawień aplikacji.

Comarch Mobile Sprzedaż to aplikacja na platformę-formę Android wspomagająca codzienną pracę pracowników mobilnych. Aplikacja oferuje szeroki wachlarz funkcjonalności usprawniających pracę przedstawicieli handlowy między innymi poprzez:

 • dostęp do pełnej historii transakcji, płatności i kontaktów z Klientem,
 • przeprowadzenie transakcji sprzedaży typu vanselling
 • drukowanie dokumentów na mobilnych drukarkach termicznych lub z podpisem klienta na drukarkach laserowych,
 • wysyłanie plików PDF z wydrukami dokumentów,
 • wykorzystanie różnych typów elementów wizyt handlowych, co umożliwia zastosowanie aplikacji praktycznie w każdej branży,
 • rejestrowanie spotkań i kontaktów telefonicznych dostarczając tym samym pełnej informacji do centrali o wszystkich działaniach podjętych z klientami,
 • realizację działań zaplanowanych przez kierownika w Comarch Mobile Zarządzanie
 • planowanie nowych oraz przeglądanie już zrealizowanych działań w aplikacji dostępnej na dowolnym urządzeniu przez przeglądarkę.